Marzyłam o tym aby mieć swój własny PODCAST. No i mam !

Razem z Justyną Radecką, trenerką mentalną i moją  koleżanką po fachu ( a kiedyś moją uczennicą)  postanowiłyśmy zrealizować wspólne marzenie, kupiłyśmy mikrofony i zaczęłyśmy nagrywać podcast.  

Jeśli ciekawi Cię historia powstania tego podcastu, to zapraszam do wysłuchania pierwszego odcinka w którym wszystko  opowiadamy. Znajdziesz nas na Spotify i YouTube a tytuł podcastu to   „STYLISTKI BEZ CENZURY” 

O czym jest ten podcast? Rozmawiamy w nim o tym jak czuć się dobrze ze sobą i ze swoją garderobą. Obalamy stereotypy i walczymy ze szkodliwymi przekonaniami. Poruszamy wiele ważnych dla kobiet tematów, nawet takich, które pozornie mogą nie mieć związku z modą, ale wierz mi, że mają. 

Zachęcamy do większego dystansu do siebie i mody.  pokazujemy etyczną i odpowiedzialną modę. Zaprzyjaźnimy Cię z Vintage i własną szafą, bo tam można znaleźć największe skarby. Mówimy stanowczo nie głupim modowym zasadom,  kurczowemu trzymaniu się trendów i rozkładania budowy kobiecego ciała na czynniki pierwsze. Jesteśmy natomiast fankami życia w zgodzie ze sobą i ubierania się tak by się w tym dobrze czuć, dzięki temu dowiesz się jak się fajnie ubrać ale nie przebrać i pozostać sobą. 

A wszystko to jest okraszone sarkazmem, bez kija…(wiesz gdzie) oraz z dużą dawką humoru. Bo takie jesteśmy. 

Zapraszam do słuchania i oglądania !  —->> Kliknij tu